ЖК ОРАНЖЕРЕЯ

г. Киев. Соломенский р-н, вул. Миколи Василенко, 2
81
29 вересня 2023
ID 4950
от 30 800 грн за 1 м2
Построят в: 2025 Метраж дома 0 м2

"ОРАНЖЕРЕЯ" - це житловий квартал, який перетворює колишню промзону в сучасне "місто в місті". Його переваги очевидні: зручне розташування поруч із станцією метро та головною транспортною артерією міста, комфортні квартири з великими вікнами для творчого дизайну, інфраструктура та безпека на висоті.

Цей квартал - місце для активних і творчих людей, які прагнуть змінювати світ на краще і розвиватися разом з ним. Тут розвиток і взаємодія - на першому місці.

На території "ОРАНЖЕРЕЇ" ти знайдеш все необхідне для комфортного життя: школу, дитячий клуб, супермаркет, банк, ресторани та інше. Для здорового способу життя є майданчики для дітей, спортивні зони та місця для родинного відпочинку.

Внутрішній простір кварталу оживає завдяки рослинам та деревам, створюючи атмосферу комфорту та зв'язку з природою. Тобі залишається лише насолоджуватися життям в "ОРАНЖЕРЕЇ".

#

Киев , вул. Миколи Василенко, 2

Преимущества дома:

Лифт
Домофон
Видеонаблюдения
Консьерж

Инфраструктура

Центр міста
15 хв
Проспект Берестейський
500 м
ст.м Берестейська
450 м
Парк Нивки
10 хв
Виїзд на Житомирську трасу
15 хв на авто

Планировки апартаментов

Комментарии

Похожие новострой в г. Киев

Корисні статті

Дивитися усі
Важная новость
Продажа квартир в Одессе: практические советы и решения
# 24.08.23
# 156
Продажа собственной квартиры – ответственное решение, связанное со многими аспектами, включая финансовые, эмоциональные и юридические. Одесса как большой морской порт и туристический центр имеет свои
Читать полностью
Самі доступні новобудови Одессы
Одеса - це великий культурний і економічний центр України, що приваблює безліч туристів і нових жителів. З кожним роком зростає популярність житла в новобудовах Одеси, де представлені найрізноманітніш
Читать полностью