Кухні модульні - "Файні меблі"

г. Одесса, Кухня
175
09 листопада 2022
ID 3813

Кухні модульні в Одесі

Гарна кухня - гарний настрій на весь день.

Головні аспекти сучасної кухні - це зручність і користь. Гарнітур - головний елемент інтер'єру, від нього залежить зовнішній вигляд і зручність кухні. На ринку можна зустріти два види кухонних гарнітурів: 

- модульний;

- на замовлення (за індивідуальними вимірами). 

Модульна кухня – найпопулярніший і давно відомий спосіб облаштування кухонного інтер'єру, який досі має величезну популярність в Україні та за кордоном.

Модульна кухня складається з готових елементів меблів – модулів. Збираючись в єдину композицію, вони формують цілісну кухню. Готові модулі можна розташовувати в різних варіантах - все залежить від розмірів і форми приміщення. Виготовлення модулів відбувається на меблевій фабриці стандартами, що строго контролюються.  Тому вони відрізняються лише фасадом і завжди мають шаблонну структуру. Але, навіть такій кухні властива певна індивідуальність, яка полягає в різному наборі модулів та розташуванні.

Переваги модульної кухні:

- великий вибір фактур;

- економія на монтажі;

- швидкість установки;

- можливість змінювати положення модулів;

- бюджетність.

 

#

Наши преимущества

  • Широкий вибір продукції
  • Гарантія якості від виробника
  • Широкий ціновий діапазон
  • Спеціальні пропозиції для оптових покупців
  • Діюча дисконтна програма

Комментарии

Другие услуги сферы города Одесса

Корисні статті

Дивитися усі
Важная новость
Як обрати хостел: Ваш повний гід з вибору ідеального місця для проживання в подорожі
Обрати хороший хостел важливо для подорожі. У цій статті ви знайдете інструкцію про те, як обрати місце, де зручно та вигідно зупинитися, і на що слід звернути увагу.
Читать полностью
Що потрібно знати під час оренди квартири
# 10.03.23
# 198
Потреба в оренді квартир в Україні збільшилася після російської агресії. Одночасно на ринку зросла кількість пропозицій про здачу житла різного класу і цінового діапазону.
Читать полностью
Топ - 5 новобудов Одеси біля моря
Нерухомість Одеси вже протягом кількох десятиліть має попит в інвесторів. Цей великий мегаполіс на березі Чорного моря входить до Топ-5 найкращих міст для життя. Тут вдосталь представлені об'єкти
Читать полностью