Мегастрой

г. Одесса, Ремонт
51
09 листопада 2022
ID 3809

Мегастрой

Мегастрой - це комплексні роботи по ремонту квартир, будинків, офісних приміщень в Одесі та області "під ключ". Ми забезпечуємо професійний підхід, звітування, відповідність термінам роботи та власний штаб працівників. Багаторічний досвід дає можливість нашій компанії втілити проект будь-якої вартості. 

Для наших клієнтів: безкоштовні консультації у спеціалістів, складання схеми, поетапна оплата, допомога із закупкою та доставкою матеріалів, гарантія 5 років. 

Ремонт квартир з мегастрой - це: заключення договору, відповідність термінам, точність розрахунків, допомога із закупкою матеріалів. 

Найкраще рішення для ремонту квартир. Перщ ніж розпочати роботу, ми заключаємо договір, в якому прописані всі сроки та гарантійні обов'язки. Багаторічний досвід дає моживість нам робити точний розрахунок квартири на початковому етапі.   Виїзд на заміри та консультація - безкоштовний. 

Наши преимущества

  • Заключення договору
  • Точність розрахунків
  • Допомога в закупці матеріалів
  • 5 років гарантії
  • Виїзд на заміри та консультація - безкоштовно

Комментарии

Другие услуги сферы города Одесса

Корисні статті

Дивитися усі
Важная новость
Як обрати хостел: Ваш повний гід з вибору ідеального місця для проживання в подорожі
Обрати хороший хостел важливо для подорожі. У цій статті ви знайдете інструкцію про те, як обрати місце, де зручно та вигідно зупинитися, і на що слід звернути увагу.
Читать полностью
Що потрібно знати під час оренди квартири
# 10.03.23
# 198
Потреба в оренді квартир в Україні збільшилася після російської агресії. Одночасно на ринку зросла кількість пропозицій про здачу житла різного класу і цінового діапазону.
Читать полностью
ТОП 5 новобудови Одеси кадорр
Кадорр - це один з найбільших забудовників в Одесі, що пропонує різноманітні новобудови високої якості. Нижче наведено п'ять з найпопулярніших новобудов від Кадорр.
Читать полностью