Як недорого орендувати квартиру в Одесі?

07 листопада 2022
168
# Квартира

Як усе ж таки знайти дешеву квартиру і не бути обдуреним?

#

Орендувати квартиру в Одесі набагато доступніше порівняно зі столичними та західними цінами. Більшість варіантів представлені за дуже вигідними цінами й обладнані необхідною побутовою технікою та меблями.

Зняти недорого квартиру в Одесі - реальність чи міф?

Після початку повномасштабної війни Росії проти України мільйони людей були змушені покинути свої домівки в пошуках більш безпечного місця проживання. Внаслідок руйнувань і переселень зросла кількість людей, які втратили або змушені були покинути власне житло, і жити деінде. Війна та відновлення займуть певний час, і поки все завершиться людям потрібно десь жити. Оренда житла - один із найкращих варіантів.

Від початку війни вартість оренди квартир в Одесі знизилася на 25-30%, і охочих винайняти нерухомість стало набагато менше. Кількість людей, які покинули місто, переважає кількість тих, хто переїхав до Одеси.

Чому попит на оренду житла збільшився

За останні місяці більше українців почали надавати своє житло в оренду. Власники квартир йдуть на поступки, часто з власної доброчесності, або на прохання своїх мешканців. Найчастіше господарі роблять знижку на оренду, ціну знижують у діапазоні 20-50%. Є й випадки, коли в перші місяці, або й досі власники просять оплачувати лише комунальні платежі, а згодом зменшують вартість оренди.

Але все ж із приходом осені кількість вільних квартир різко зменшується: в Одесі на 18% - з 12490 до 10236 квартир. Такий попит можна пояснити політикою цін: серед міст-мільйонників найбюджетніші варіанти можна знайти в Одесі. за 2000-3000 грн. на місяць. У такому ціновому діапазоні є не менше 100 актуальних варіантів.

Вартість оренди в місті

Оренда однокімнатної квартири в Одесі може обійтися від 1500 до 6000 грн. на місяць. На таку ціну припадають тисячі варіантів, усе залежить від ремонту і віддаленості від центру. Більшість квартир має необхідні меблі та побутову техніку.

- Також більшість власників стають більш лояльними до проживання з тваринами. Проте до кожного варіанту потрібно дізнаватися окремо, та бути уважним із так званим "дрібним" шрифтом. Площа представлених варіантів варіюється від 30 до 45 квадратних метрів.
Двокімнатна квартира в Одесі обійдеться в 4000 грн. 9000 грн на місяць.
- Дешевші варіанти можна знайти за 2000 - 4000 грн. Дедалі більше оголошень з'являється від власника і без комісії. А деякі ріелтори беруть тільки 15-25% комісії.
Довгострокова оренда трикімнатної квартири в Одесі для великої родини або компанії може обійтися в 7000 - 10000 грн на місяць.
- Більшість таких варіантів представлені зі свіжим ремонтом і євроремонтом, необхідною побутовою технікою, розташовані недалеко від центру. Бюджетні варіанти довгострокової оренди біля моря - від 6000 грн.

Нині, звісно, перевагу мають квартири, будинки з бомбосховищем або паркінгом.

Тож, як ми бачимо, знайти квартиру в Одесі за так звані "копійки" цілком реально. Ціни в Одесі доступні порівняно зі столичними або найбільш популярними західними, такими як Івано-Франківська, Тернопільська, Закарпатська та Полтавська області.

Комментарии

 
comments powered by HyperComments
Ваш комментарий будет первым

СТАТЬИ В РУБРИКЕ “Квартира”

ВСЕ СТАТЬИ