Клінінгова компанія AISSA

г. Одесса, Уборка
196
08 листопада 2022
ID 3791

Клінінг в Одесі від компанії AISSA

Клінінгова компанія AISSA з 2010 року надає комплекс послуг з пбирання приміщень будь-якої складності. У нас Ви можете замовити разове чи щоденне прибирання ресторану чи офісу, прибирання котеджу чи квартири, а також догляд за прилеглою територією.

Професійним обладнанням виконаємо генеральне прибирання після будівельного ремонту житлових приміщень, бізнес-центру, спортивного клубу, заміського будинку та інших приміщень.

Для надання клінінгових послуг наша команда використовує професійне обладнання світових торгових марок «Bosch», «Karcher», «TMB». Ми використовуємо тільки професійні екологічно безпечні миючі засоби, які мають усі необхідні сертифікати якості.

Клінінгова компанія Aissa – експерт в галузі чистоти та прибирання приміщень, будь-якої складності і є лідером серед інших прибиральних сервісів. Ми розміщуємо вакансії на великих порталах працевлаштування, надаючи роботу людям. Усі співробітники проходять навчання, після закінчення якого складають тестовий іспит на допуск до роботи.

Співпрацюючи з нами, ви можете не перейматися збереженням своїх речей, наші фахівці з усією відповідальністю ставляться до вашого майна.

#

Наши преимущества

  • Найкращий інтентар
  • Зручний час
  • Клієнтський контроль якості
  • Увага до деталей та бездоганний результат
  • Команда надійних спеціалістів
  • Конфіденційність та безпека

Комментарии

Другие услуги сферы города Одесса

Корисні статті

Дивитися усі
Важная новость
Чи будують новобудови в Одесі, якщо йде війна?
Що відбувається з ринком нерухомості під час війни? У статті відповідаємо на основні запитання про новобудови Одеси.
Читать полностью
Проблемні новобудови Одеси
На жаль, в Одесі, як і в багатьох інших містах, є кілька проблемних новобудов. Деякі з них пов'язані з неплатоспроможністю забудовників, деякі - з порушенням термінів будівництва та якості робіт.
Читать полностью
Спецпредложения