Клінінгова компанія AISSA

г. Одесса, Уборка
150
08 листопада 2022
ID 3791

Клінінг в Одесі від компанії AISSA

Клінінгова компанія AISSA з 2010 року надає комплекс послуг з пбирання приміщень будь-якої складності. У нас Ви можете замовити разове чи щоденне прибирання ресторану чи офісу, прибирання котеджу чи квартири, а також догляд за прилеглою територією.

Професійним обладнанням виконаємо генеральне прибирання після будівельного ремонту житлових приміщень, бізнес-центру, спортивного клубу, заміського будинку та інших приміщень.

Для надання клінінгових послуг наша команда використовує професійне обладнання світових торгових марок «Bosch», «Karcher», «TMB». Ми використовуємо тільки професійні екологічно безпечні миючі засоби, які мають усі необхідні сертифікати якості.

Клінінгова компанія Aissa – експерт в галузі чистоти та прибирання приміщень, будь-якої складності і є лідером серед інших прибиральних сервісів. Ми розміщуємо вакансії на великих порталах працевлаштування, надаючи роботу людям. Усі співробітники проходять навчання, після закінчення якого складають тестовий іспит на допуск до роботи.

Співпрацюючи з нами, ви можете не перейматися збереженням своїх речей, наші фахівці з усією відповідальністю ставляться до вашого майна.

#

Наши преимущества

  • Найкращий інтентар
  • Зручний час
  • Клієнтський контроль якості
  • Увага до деталей та бездоганний результат
  • Команда надійних спеціалістів
  • Конфіденційність та безпека

Комментарии

Другие услуги сферы города Одесса

Корисні статті

Дивитися усі
Важная новость
Продажа квартир в Одессе: практические советы и решения
# 24.08.23
# 93
Продажа собственной квартиры – ответственное решение, связанное со многими аспектами, включая финансовые, эмоциональные и юридические. Одесса как большой морской порт и туристический центр имеет свои
Читать полностью
Політика конфіденційності
Увага! Ознайомтеся з цією сторінкою. Інформація на ній є важливою для користувачів сайту domin.ua
Читать полностью
Що потрібно знати під час оренди квартири
# 10.03.23
# 163
Потреба в оренді квартир в Україні збільшилася після російської агресії. Одночасно на ринку зросла кількість пропозицій про здачу житла різного класу і цінового діапазону.
Читать полностью