Самі доступні новобудови Одессы

03 квітня 2023
95
# Новобудова

Одеса - це великий культурний і економічний центр України, що приваблює безліч туристів і нових жителів. З кожним роком зростає популярність житла в новобудовах Одеси, де представлені найрізноманітніші варіанти для кожного смаку і гаманця.

#

Одеса - це великий культурний і економічний центр України, що приваблює безліч туристів і нових жителів. З кожним роком зростає популярність житла в новобудовах Одеси, де представлені найрізноманітніші варіанти для кожного смаку і гаманця.

Новобудови Одеси являють собою різноманітні житлові комплекси, які відрізняються не тільки за своїми параметрами, а й за рівнем комфорту, дизайном і розташуванням. Однак, серед них є й такі, що вирізняються найдоступнішими цінами, при цьому поєднуючи в собі сучасний дизайн і високу якість будівництва.

У цьому матеріалі розглянемо найдоступніші новобудови Одеси, які зможуть зацікавити тих, хто хоче купити квартиру в цьому чудовому місті.

1 Однією з найдоступніших новобудов Одеси є ЖК "Корабельний". Цей житловий комплекс являє собою двоповерхові будинки з індивідуальними подвір'ями та парковками для автомобілів. Забудовник пропонує квартири площею від 42 кв.м. до 77 кв.м. з оздобленням під ключ. Усередині квартир встановлено сантехніку, виконано електропроводку, і покладено покриття для підлоги. Також, в комплексі є дитячий майданчик, паркінг і територія, що охороняється.

2. Ще однією доступною новобудовою Одеси є ЖК "Оранж Парк". Комплекс розташований у мальовничому районі Одеси, поруч із лісопарком. У ЖК "Оранж Парк" представлені квартири різних планувань і площ, від 41 кв.м. до 97 кв.м. У кожному будинку передбачені підземні паркінги, ліфти, територія, що охороняється, і дитячий майданчик.

3. ЖК "Чорноморський бриз". Це багатоквартирний будинок, розташований у Приморському районі Одеси, всього за кілька хвилин ходьби від пляжу. ЖК складається з декількох корпусів, у яких представлені різні планування квартир: від студій до трикімнатних.

4. ЖК "Любава". Це новий житловий комплекс, розташований у районі Таїрова. У ЖК "Любава" представлені квартири різних планувань і площ: від 35 до 90 кв.м. У будинку є підземний паркінг і дитячий майданчик.

5. ЖК "Карат". Це житловий комплекс, розташований у Приморському районі Одеси, всього за 15 хвилин їзди від центру міста. У ЖК "Карат" представлені квартири різних планувань: від студій до трикімнатних. У будинку є підземний паркінг, дитячий майданчик і зелені насадження.

6. ЖК "Затока". Це багатоквартирний будинок, розташований в Одеському районі, недалеко від моря. У ЖК "Затока" представлені квартири різних планувань: від студій до трикімнатних. У будинку є підземний паркінг, дитячий майданчик.

7. ЖК "Академмістечко". Це житловий комплекс, розташований у Приморському районі Одеси, у безпосередній близькості від однойменного університетського комплексу. У ЖК "Академмістечко" представлені квартири різних планувань і площ: від 35 до 90 кв.м. У будинку є територія, що охороняється, підземний паркінг і дитячий майданчик.

8. ЖК "Морська перлина". Це новий житловий комплекс, розташований у Приморському районі Одеси, всього за кілька хвилин ходьби від моря. У ЖК "Морська перлина" представлені квартири різних планувань і площ: від 35 до 100 кв.м. У будинку є територія, що охороняється, підземний паркінг і дитячий майданчик.

9. ЖК "Олімпік". Це багатоквартирний будинок, розташований у Приморському районі Одеси, всього за 10 хвилин ходьби від пляжу. У ЖК "Олімпік" представлені квартири різних планувань: від студій до двокімнатних. У будинку є територія, що охороняється, і дитячий майданчик.

10. ЖК "Марсель". Це новий житловий комплекс, розташований у Приморському районі Одеси, всього за 15 хвилин пішки від моря. У ЖК "Марсель" представлені квартири різних планувань і площ: від 31 до 89 кв.м. Комплекс складається з двох багатоповерхових будинків, обладнаних ліфтами. У кожному будинку передбачений підземний паркінг, територія, що охороняється, дитячий майданчик і зелені насадження. Однією з головних переваг ЖК "Марсель" є його вдале місце розташування. Комплекс розташований у мальовничому районі Одеси, недалеко від морського узбережжя і зелених зон. В окрузі є безліч магазинів, кафе і ресторанів, а також розвинена інфраструктура для активного відпочинку, включно зі спортивними майданчиками і пляжами.

 

Комментарии

 
comments powered by HyperComments
Ваш комментарий будет первым

СТАТЬИ В РУБРИКЕ “Новобудова”

ВСЕ СТАТЬИ