ТОП 5 новобудови Одеси кадорр

05 квітня 2023
99
# Новобудова

Кадорр - це один з найбільших забудовників в Одесі, що пропонує різноманітні новобудови високої якості. Нижче наведено п'ять з найпопулярніших новобудов від Кадорр.

#

Кадорр - це один з найбільших забудовників в Одесі, що пропонує різноманітні новобудови високої якості https://domin.ua/realty/novostroi/city-odessa. Нижче наведено п'ять з найпопулярніших новобудов від Кадорр:

ЖК "Корона" - це сучасний житловий комплекс, розташований у Придунавському районі Одеси. Він складається з трьох дев'ятиповерхових будинків, які були побудовані з використанням новітніх технологій і матеріалів високої якості.

Квартири в ЖК "Корона" представлені різними плануваннями, починаючи від невеликих студій до трикімнатних квартир з площею до 105 кв.м. У квартирах виконано сучасний дизайн з використанням якісних матеріалів і побутової техніки від відомих світових брендів.

На території ЖК "Корона" є все необхідне для комфортного проживання: дитячі та спортивні майданчики, паркування, зелені насадження та місця для відпочинку. Також на території житлового комплексу працює охорона і відеоспостереження, що забезпечує безпеку мешканців.

ЖК "Корона" має зручне розташування, що дозволяє швидко дістатися до центру міста та інших районів Одеси. Поруч з житловим комплексом знаходяться школи, дитячі садки, магазини та різні об'єкти інфраструктури.

ЖК "Корона" є ідеальним місцем для життя з сім'єю або для інвестування в нерухомість.

ЖК "Лазурний берег" - це сучасний житловий комплекс, розташований в одному з найкрасивіших районів Одеси - Фонтані. Він складається з декількох багатоповерхових будинків, які були побудовані з використанням сучасних технологій і якісних матеріалів.

Квартири в ЖК "Лазурний берег" представлені різними плануваннями: від однокімнатних до п'ятикімнатних квартир площею до 250 кв.м. Квартири виконані в сучасному стилі з використанням якісних матеріалів і побутової техніки від відомих світових брендів.

На території ЖК "Лазурний берег" є все необхідне для комфортного проживання: дитячі та спортивні майданчики, паркування, зелені насадження та місця для відпочинку. Також житловий комплекс обладнаний системою безпеки, що включає охорону і відеоспостереження.

Однією з особливостей ЖК "Лазурний берег" є його близькість до моря. Для мешканців комплексу відкривається можливість насолоджуватися пляжним відпочинком і мальовничими краєвидами на море та місто. Поруч із житловим комплексом розташовані магазини, кафе, ресторани та інші об'єкти інфраструктури.

ЖК "Аркадія Палас" - це елітний житловий комплекс, розташований в одному з найпрестижніших районів Одеси - Аркадії. Він складається з двох 24-поверхових веж, з'єднаних мостом на 15-му поверсі. ЖК "Аркадія Палас" був побудований з використанням високоякісних матеріалів і сучасних технологій.

Квартири в ЖК "Аркадія Палас" представлені різними плануваннями: від однокімнатних до п'ятикімнатних квартир площею від 50 до 350 кв.м. Квартири виконані в сучасному стилі з використанням високоякісних матеріалів і побутової техніки від відомих світових брендів. Деякі квартири мають вид на море.

На території ЖК "Аркадія Палас" є все необхідне для комфортного життя: дитячі та спортивні майданчики, зона барбекю, парковки, зелені насадження та місця для відпочинку. Також на території житлового комплексу є басейн, спортивний зал, сауна, більярдна та інші об'єкти інфраструктури.

Однією з головних особливостей ЖК "Аркадія Палас" є його близькість до моря. Мешканці можуть насолоджуватися мальовничими краєвидами на море і місто. Поруч із житловим комплексом розташовані ресторани, кафе, магазини, спа-центри та інші об'єкти інфраструктури.

ЖК "Аркадія Палас" є ідеальним місцем для життя для тих, хто цінує комфорт, безпеку і розкіш. Він являє собою прекрасну можливість для інвестування в нерухомість в Одесі.

ЖК "Аквамарин" - це новий житловий комплекс, розташований на одному з центральних районів Одеси - Приморському. Він складається з декількох секцій, виконаних у сучасному стилі з використанням високоякісних матеріалів.

Квартири в ЖК "Аквамарин" представлені різними плануваннями: від однокімнатних до трикімнатних квартир площею від 44 до 92 кв.м. Квартири виконані з використанням сучасних технологій і матеріалів від відомих виробників, з увагою до деталей і ергономіки простору.

На території ЖК "Аквамарин" є все необхідне для комфортного життя: дитячі та спортивні майданчики, зона барбекю, парковки, зелені насадження та місця для відпочинку. Також на території житлового комплексу є басейн, спортивний зал, сауна, кінотеатр та інші об'єкти інфраструктури.

Однією з головних особливостей ЖК "Аквамарин" є його близькість до моря та набережної, де мешканці можуть насолоджуватися чудовими краєвидами та займатися спортом на свіжому повітрі. Поруч із житловим комплексом розташовані ресторани, кафе, магазини, аптеки, банки та інші об'єкти інфраструктури.

ЖК "Аквамарин" є ідеальним варіантом для тих, хто шукає комфортне житло в центрі міста, але подалі від галасу і метушні. Він пропонує високу якість житла, різноманітні планування, сучасну інфраструктуру та чудові краєвиди на море. ЖК "Аквамарин" також є привабливою інвестиційною можливістю в нерухомість в Одесі.

ЖК "Оазис" - це новий житловий комплекс, розташований в Одесі в центральному районі Приморського. Він складається з декількох багатоповерхових будівель, виконаних у сучасному стилі з використанням високоякісних матеріалів.

Квартири в ЖК "Оазис" представлені різними плануваннями: від однокімнатних до чотирикімнатних квартир площею від 36 до 131 кв.м. Квартири виконані з використанням сучасних технологій і матеріалів від відомих виробників, з увагою до деталей і ергономіки простору.

На території ЖК "Оазис" є все необхідне для комфортного життя: дитячі та спортивні майданчики, зона барбекю, паркування, зелені насадження та місця для відпочинку. Також на території житлового комплексу є басейн, спортивний зал, сауна, кінотеатр та інші об'єкти інфраструктури.

Однією з головних особливостей ЖК "Оазис" є його близькість до моря та набережної, де мешканці можуть насолоджуватися чудовими краєвидами та займатися спортом на свіжому повітрі. Поруч із житловим комплексом розташовані ресторани, кафе, магазини, аптеки, банки та інші об'єкти інфраструктури.

 

Комментарии

 
comments powered by HyperComments
Ваш комментарий будет первым

СТАТЬИ В РУБРИКЕ “Новобудова”

ВСЕ СТАТЬИ