Проблемні новобудови Одеси

05 квітня 2023
186
# Новобудова

На жаль, в Одесі, як і в багатьох інших містах, є кілька проблемних новобудов. Деякі з них пов'язані з неплатоспроможністю забудовників, деякі - з порушенням термінів будівництва та якості робіт.

#

На жаль, в Одесі, як і в багатьох інших містах, є кілька проблемних новобудов. Деякі проблеми в новобудовах Одеси пов'язані з неплатоспроможністю забудовників, деякі - з порушенням термінів будівництва та якості робіт.

ЖК "Панорама" - це проблемна новобудова в Одесі, яка була запущена у 2007 році, але досі не була завершена. Цей комплекс розташований у центрі міста, на вулиці Пантелеймонівській, у безпосередній близькості від історичного центру, але вже багато років стоїть незавершеним, викликаючи громадське обурення і привертаючи увагу з боку ЗМІ.

Однією з головних проблем житлового комплексу є відсутність дозвільної документації на будівництво. Дозвіл на будівництво було отримано у 2013 році, але після цього виникли проблеми з ділянкою землі, на якій планувалося будівництво. Через це було перервано роботу будівельної компанії на кілька років.

Після відновлення робіт виявилися й інші проблеми, пов'язані з якістю робіт. Під час перевірок виявлено порушення технології будівництва та неякісне виконання монтажних робіт. Крім того, виявлено проблеми з пожежною безпекою, що може становити небезпеку для мешканців у разі виникнення пожежі.

Як результат, покупці, які вклали свої кошти в ЖК "Панорама", залишилися без житла, а також існують численні позови та судові процеси між покупцями та забудовником.

ЖК "Панорама" - це яскравий приклад того, як неправильний вибір забудовника і відсутність належного контролю з боку держави можуть призвести до серйозних проблем і втрати довіри з боку споживачів.

ЖК "Альтаїр" - це ще одна проблемна новобудова в Одесі, яку було розпочато у 2011 році, але досі не було завершено. Комплекс розташований у Приморському районі міста, на перетині вулиць Чорноморської та Ланжеронівської, у безпосередній близькості від морського узбережжя.

Основний забудовник - ТОВ "Акорд Інвест", також перебуває у стані банкрутства і не може завершити будівництво. Заборгованість забудовника перед банками та кредиторами сягає кількох сотень мільйонів гривень.

Покупці квартир у ЖК "Альтаїр" опинилися у скрутній ситуації. Вони вклали свої заощадження в цей об'єкт, але досі не отримали житло. Деякі покупці змушені платити іпотечні кредити, не маючи змоги заселитися у квартири, які вони купили.

Крім того, на території ЖК "Альтаїр" було виявлено серйозні порушення будівництва та виконання робіт, зокрема - неправильне проєктування і монтаж конструкцій, порушення вимог пожежної безпеки та інші.

Як результат, багато покупців звернулися до суду, вимагаючи повернути свої гроші. Деякі з них отримали позитивні рішення, однак, на даний момент, більшість покупців все ще чекають на завершення будівництва та отримання своїх квартир.

"Нова Одеса" - це великий житловий комплекс, який був запланований на будівництво на території Одеси в 2011 році. Його площа мала становити близько 10 гектарів, а загальна площа житлових приміщень - близько 400 тисяч квадратних метрів. Комплекс мав містити в собі 35 будівель різної поверховості та видів, що забезпечують різноманітність планувальних рішень.

Концепцію "Нової Одеси" було задумано як один із найсучасніших житлових комплексів в Одесі, що забезпечує високий рівень комфорту і безпеки для його жителів. Він мав володіти високим рівнем інфраструктури, що включає в себе школу, дитячий садок, спортивні майданчики, супермаркети, банки, аптеки та багато інших об'єктів.

Однак, будівництво "Нової Одеси" було призупинено на невизначений термін через фінансові проблеми. Заборгованість забудовника перед кредиторами та покупцями квартир сягнула кількох мільярдів гривень, і це призвело до серйозних фінансових проблем.

Одна з головних проблем "Нової Одеси" - це неправильне планування і виконання робіт, а також недостатній контроль з боку державних органів. Крім того, було виявлено серйозні порушення пожежної безпеки та невідповідність конструкцій вимогам надійності.

Потенційні покупці та інвестори мають бути дуже уважними під час вибору новобудови й обов'язково проводити додаткові дослідження та перевірки перед тим, як вкласти свої гроші в нерухомість.1

Комментарии

 
comments powered by HyperComments
Ваш комментарий будет первым

СТАТЬИ В РУБРИКЕ “Новобудова”

ВСЕ СТАТЬИ