Чи будуватимуть Новобудови Одеси ?

03 квітня 2023
105
# Новобудова

Одеса є одним з найбільших міст на півдні України, і розвиток нерухомості тут не стоїть на місці. Останніми роками в місті з'явилося безліч нових житлових комплексів, які являють собою не тільки сучасний дизайн, а й високий рівень комфорту та безпеки.

#

Одеса є одним з найбільших міст на півдні України, і розвиток нерухомості тут не стоїть на місці. Останніми роками в місті з'явилося безліч нових житлових комплексів, які являють собою не тільки сучасний дизайн, а й високий рівень комфорту та безпеки. Однак, чи будуть найближчим часом будуватися новобудови Одеси?

За останнє десятиліття архітектурна картина Одеси істотно змінилася. Раніше це було типово південне морське містечко з невеликими будинками, а зараз це скоріше сучасний мегаполіс, що швидко розвивається, де є ЖК, що будуються https://domin.ua/realty/novostroi/city-odessa.

На сьогодні на території міста налічується понад 50 новобудов, що перебувають у процесі будівництва. Деякі з них здаються вже в нинішньому році. Подібні об'єкти можна знайти в кожному районі.

Популярні райони Одеси для купівлі нерухомості

Найбільш затребуваним є Приморський, що територіально збігається з історичним центром міста. За рахунок затребуваності, квартири в тутешніх нових комплексах коштують дорожче за аналогічні квартири в спальних районах.

Суворовський район становить серйозну конкуренцію Приморському. У рейтингу привабливості він є срібним призером, але постійно норовить зайняти лідерську позицію. Район являє собою найперспективнішу частину міста.

На третьому місці розташувався Київський район. Тут житло в споруджуваному будинку або готовому пропонується за доступнішою ціною. При цьому можна бути спокійним щодо якості споруджуваних квартир.

На останній позиції розташувався Малиновський район. Насамперед, це пов'язано з певною віддаленістю від моря. Однак споруджувані квартири в цій частині Одеси довго вільними не залишаються.

Як вибрати новобудову в Одесі?

Щоб упевнитися в надійності будівництва, необхідно не просто почитати описи на різних ресурсах і поглянути на фото. Потрібно періодично приїжджати на будмайданчик або ж переглядати відеозаписи в режимі реального часу. Також слід підтримувати контакт зі співробітником компанії, через якого здійснюється продаж квартир у споруджуваних будинках.

Перед купівлею новобудови варто врахувати такі чинники:

- Детально вивчити всю інформацію про будівельну компанію (ознайомитися з документами тощо).

- Послухати відгуки людей, які вже купили об'єкт в обраного забудовника і проживають у ньому вже довго.

- Проконсультуватися з перевіреним юристом, перш ніж підписувати договір із забудовником.

- Ретельно стежити за оформленням документів.

Як вигідно придбати квартиру з котловану в Одесі

Новобудови на котловані почали користуватися високим попитом у період загострення економічної кризи. Банківська система розчарувала, тому одеситам довелося шукати альтернативні способи збереження грошових коштів.

Купівля квартир у споруджуваних будинках виявилася вигідною фінансовою інвестицією. Терміни окупності різняться залежно від мети використання об'єкта. Хтось "відбиває" свої гроші, продаючи об'єкт за ціною, вищою за стартову, а комусь до душі купити квартиру і здавати в оренду.

Переваги купівлі новобудови в процесі зведення будинку:

- Вартість квадратного метра в будинку, що перебуває на стадії зведення фундаменту, нижча, ніж у зданому в експлуатацію.

- Купити площу в незавершеному ЖК простіше - таких пропозицій на ринку більше.

- Будівельні компанії дозволяють клієнтам "брати участь у процесі". Під час будівництва майбутні мешканці можуть вносити зміни, наприклад, у планування, що не завжди можливо після здачі.

Нові житлові комплекси Одеси

Згідно зі звітом Ради муніципальних експертів із земельних відносин, на території Одеси планується будівництво кількох нових житлових комплексів. Зокрема, планується будівництво ЖК "Затока", який буде розташований на перетині вулиці Чорноморської та Генуезької. Цей житловий комплекс буде являти собою 12-поверхові будинки, в яких будуть запропоновані квартири різних площ і планувань.

Також планується будівництво житлового комплексу "Перлина Одеси" на проспекті Шевченка. Цей комплекс складатиметься з кількох багатоповерхових будівель, які будуть обладнані всіма необхідними зручностями. Передбачається, що тут будуть представлені квартири різних площ, починаючи від 40 кв.м. і закінчуючи 120 кв.м. Ціни на квартири в ЖК "Перлина Одеси" поки що не визначені.

Крім того, планується будівництво житлового комплексу на вулиці Шкільній, який складатиметься з трьох 10-поверхових будинків. У ЖК "Шкільна" будуть представлені квартири різних площ, починаючи від 35 кв.м. і закінчуючи 80 кв.м. Також тут буде облаштовано прибудинкову територію із зоною відпочинку, дитячим майданчиком і парковкою.

Крім вищезазначених житлових комплексів, в Одесі є також кілька проєктів, які перебувають на стадії розробки. Наприклад, планується будівництво ЖК "Ліра", який буде розташований на вулиці Київській. Цей комплекс складатиметься з двох 25-поверхових будинків, у яких будуть запропоновані квартири різних площ і планувань. Також тут буде облаштовано прибудинкову територію з дитячим майданчиком і зоною відпочинку.

Крім цього, на вулиці Академіка Корольова планується будівництво житлового комплексу "Академія". Він складатиметься з кількох багатоповерхових будівель, у яких будуть представлені квартири різних площ і планувань. Крім того, тут буде облаштовано територію для відпочинку і спорту.

Загалом, можна сказати, що в Одесі планується будівництво нових житлових комплексів. Однак, як і в будь-якому іншому місті, будівництво залежить від багатьох чинників, таких як економічна ситуація в країні, рівень інвестицій тощо. Також слід зазначити, що будівництво новобудов в Одесі може супроводжуватися деякими складнощами, пов'язаними з отриманням земельних ділянок і дозвільної документації.

У будь-якому разі, для тих, хто шукає житло в Одесі, є безліч варіантів як у нових, так і в уже побудованих житлових комплексах. Важливо пам'ятати, що під час вибору житла необхідно враховувати не тільки ціну, а й такі чинники, як розташування, інфраструктура, рівень комфорту і безпеки.

Комментарии

 
comments powered by HyperComments
Ваш комментарий будет первым

СТАТЬИ В РУБРИКЕ “Новобудова”

ВСЕ СТАТЬИ