Суттєві новини для інвесторів житлового комплексу "Каліпсо" та клубного будинку "Аполлон на Карантинній"!

05 липня 2023
96
# Новини

Ми успішно завершили два нових проекти: клубний будинок "Аполлон на Карантинній" у самому серці міста та апарт-комплекс "Каліпсо" на 13-й станції В. Фонтану.

#

Наразі, коли світ знаходиться в складній геополітичній ситуації, ми цінуємо вашу довіру до нас. Компанія "Гефест" завжди віддана принципам високої якості будівництва та виконанню всіх своїх зобов'язань перед інвесторами.

Запевняємо вас, що ми приділяємо особливу увагу якості будівництва та використовуємо тільки передові технології та матеріали. Кожен будинок, який ми зводимо, проходить ретельний контроль якості, щоб впевнитися, що ви отримуєте найкраще житло, відповідне всім сучасним стандартам.

Усі наші проекти, включаючи "Каліпсо" та "Аполлон на Карантинній", розроблені з урахуванням потреб та бажань сучасних мешканців. Ми створюємо не просто будинки, а справжні спільноти, де люди можуть знайти все необхідне для комфортного життя - інфраструктуру, зони відпочинку, спортивні майданчики та безпеку.

Крім того, ми не зупиняємося на досягнутому. Компанія "Гефест" продовжує розширювати свою діяльність та розвивати нові проекти, щоб надати ще більше варіантів житла для наших клієнтів. Ми завжди відкриті до співпраці та готові втілити ваші ідеї та бажання в реальність.

Компанія "Гефест" продовжує випереджати час!

Незважаючи на складну ситуацію, ми активно виконуємо свої зобов'язання і успішно завершили два нових проекти: клубний будинок "Аполлон на Карантинній" у самому серці міста та апарт-комплекс "Каліпсо" на 13-й станції В. Фонтану.

Обидва ці будинки є чудовими спорудами, ідеально вписаними у міський ландшафт. Вони зачаровують своєю стильною архітектурою та продуманою інфраструктурою, які забезпечують комфорт та зручність мешканцям. Неймовірні панорамні види, що відкриваються з вікон, зачаровують своєю красою.

І отже, зовсім скоро, починаючи з понеділка, 10 липня, ми відкриваємо запис на видачу ключів!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

У зв'язку з поточною ситуацією та воєнним станом, всі процедури будуть проводитися за попереднім записом в індивідуальному порядку.

Перед записом обов'язково зв'яжіться з нами за вказаними номерами телефонів:

Апарт-комплекс "Каліпсо":
+38 095-808-75-75, Сергій Анатолійович, УК "Гефест.home";

Клубний будинок "Аполлон на Карантинній":
+38 098-128-77-08, Діана Гайозовна, УК "Гефест.home".

Наші фахівці детально розкажуть вам про всі деталі процедури та дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Для успішного оформлення акта прийому-передачі вам знадобляться наступні документи: паспорт, ІПН та оригінал договору про право власності.

Від щирого серця вітаємо всіх вас з завершенням проектів! Це важлива стадія, і ми пишаємося тим, що ви стали частиною нашої спільноти.

Комментарии

 
comments powered by HyperComments
Ваш комментарий будет первым