ЖК Рубін Апартамент

г. Ивано-Франковск. Буковельр-н, вул. Січових Стрільців, 56
54
25 жовтня 2023
ID 5131
от 19 950 грн за 1 м2
Построят в: 2024 Метраж дома 0 м2

Житловий комплекс "Рубін Апартамент" є однією з передових новобудов у місті Коломия, що надає йому сучасний та привабливий вигляд. Він виділяється серед інших будівель мікрорайону завдяки яскравим фасадам у бордово-коричневій кольоровій палітрі, оформленим з використанням панорамного скла та декоративних елементів.

Майбутнім мешканцям пропонуються квартири різних типів з відкритими балконами, а також внутрішній двір, обладнаний місцями для відпочинку, спортивним майданчиком та дитячою ігровою зоною. Комплекс також передбачає наявність відкритої наземної стоянки для автомобілів мешканців та їх гостей.

З місцем розташування комплексу "Рубін Апартамент" пов'язана зручна транспортна доступність до центру міста, центрального автовокзалу та залізничного вокзалу, що займе всього 7 хвилин автомобільної їзди. Рядом з комплексом розташовані різні магазини та супермаркети, включаючи "АТБ-Маркет", "Лотос", "Прикарпатський торговий дім" та "Ниву", що робить покупки легкими та зручними.

Для дітей у комплексі передбачено ігровий майданчик, а також є недалеко розташований дитячий садок "Ромашка". Крім того, у радіусі 6 хвилин їзди знаходяться інші дитячі дошкільні установи, такі як дитячі садки №17, "Орлятко", "Калинка" і дитячий центр "Радість". Діти старшого віку можуть навчатися у муніципальних школах, таких як школи №2, №10, №4, №1 та №8, а також в інших навчальних закладах, включаючи дитячу художню школу, економіко-правовий коледж, коледж комп'ютерних наук, Коломийський індустріально-педагогічний технікум та Коломийський інститут Прикарпатського національного університету.

Для занять спортом у найближчих фітнес-центрах "Proffitness" та "Гармонія", а також на стадіоні, що розташований через дорогу від будинку. Також в комплексі передбачено невеликий сквер та міський парк для прогулянок та відпочинку.

Ивано-Франковск , вул. Січових Стрільців, 56

Преимущества дома:

Вода
Лифт
Домофон

Инфраструктура

Супермаркет
5 мин

Планировки апартаментов

Комментарии

Похожие новострой в г. Ивано-Франковск

Корисні статті

Дивитися усі
Важная новость
Чи будуватимуть Новобудови Одеси ?
Одеса є одним з найбільших міст на півдні України, і розвиток нерухомості тут не стоїть на місці. Останніми роками в місті з'явилося безліч нових житлових комплексів, які являють собою не тільки
Читать полностью
Як купити квартиру в Новобудові ?
Купівля квартири в новобудові може здатися складним завданням, особливо для тих, хто в цьому не розбирається. Але з дотриманням певних кроків, процес може бути досить простим і зрозумілим.
Читать полностью