ЖК Млинарське

г. Ивано-Франковск. Пасічнар-н, вул. Млинарська, 19
73
25 жовтня 2023
ID 5129
от 26 600 грн за 1 м2
Построят в: 2023 Метраж дома 0 м2

Житловий комплекс включає в себе 10 поверхові будинки, зведених за монолітно-каркасною технологією з використанням цегли в будівництві. Стіни будинків утеплені мінеральною ватою та пінополістиролом, забезпечуючи високу теплоізоляцію. Кожна квартира обладнана індивідуальним утепленням, що забезпечує комфорт і збереження тепла.

Висота стелі в квартирах становить 2.85 метрів від підлоги до стелі, що створює відчуття простору та відкритості. У комплексі загалом 32 квартири, які пропонуються з чорновим ремонтом, готовими для подальшого дизайну та оздоблення на власний смак.

Забезпечено зручний паркінг на підземному рівні з ліфтом, який має 12 паркомісць. Така інфраструктура гарантує зручний та безпечний доступ для автівок, забезпечуючи їх захист від негоди та сторонніх впливів.

Ивано-Франковск , вул. Млинарська, 19

Преимущества дома:

Вода
Лифт
Домофон

Инфраструктура

Супермаркет
5 мин

Планировки апартаментов

Комментарии

Похожие новострой в г. Ивано-Франковск

Корисні статті

Дивитися усі
Важная новость
Як зробити договір на оренду квартири
Якщо ви вирішили здавати вільне житло, вам потрібен договір на оренду квартир. Орендареві також необхідно знати, що підписується договір про здачу квартири.
Читать полностью
Топ - 5 новобудов Одеси біля моря
Нерухомість Одеси вже протягом кількох десятиліть має попит в інвесторів. Цей великий мегаполіс на березі Чорного моря входить до Топ-5 найкращих міст для життя. Тут вдосталь представлені об'єкти
Читать полностью