ЖК Петрівський Квартал

г. Полтава. Кобищанир-н, вул. Геннадія Біліченка, 41а
198
07 листопада 2023
ID 5311
от 24 000 грн за 1 м2
Построят в: Введен Метраж дома 0 м2

У будівництві цього житлового комплексу було використано технологію цегляної кладки для стін, що гарантує надійну та довговічну основу. Будинок має 10 поверхів і поділений на 4 секції, загалом включаючи 304 квартири.

Кожна квартира виготовлена з урахуванням індивідуальних потреб мешканців. Висота стелі в квартирах становить 2.78 метра, що створює відчуття простору та свободи. Утеплення стін здійснено за допомогою мінеральної вати, що забезпечує ефективну та екологічно чисту ізоляцію.

Кожна квартира оснащена індивідуальною системою опалення, яка забезпечує комфорт та зручність для мешканців. Приміщення квартир виконано з чорновим ремонтом, що дає можливість майбутнім власникам здійснити дизайнерське оздоблення за власними перевагами та стилем.

Територія комплексу розрахована на відкритий простір, що створює можливість для активного дозвілля та відпочинку на свіжому повітрі. Паркінг у цьому житловому комплексі призначений для гостей, що забезпечує зручність для відвідувачів.

Отже, цей житловий комплекс пропонує надійну та комфортну основу для мешканців, забезпечуючи їх індивідуальні потреби та створюючи можливість для активного та здорового способу життя.

Полтава , вул. Геннадія Біліченка, 41а

Преимущества дома:

Вода
Лифт
Домофон

Инфраструктура

Супермаркет
5 мин
Парки
16 мин
Общественный транспорт
5 мин
Школы, детские сады
15 мин
Аптека
8 мин
Банкомат
10 мин
Магазины
5 мин

Планировки апартаментов

Комментарии

Похожие новострой в г. Полтава

Корисні статті

Дивитися усі
Важная новость
Як купити квартиру в Новобудові ?
Купівля квартири в новобудові може здатися складним завданням, особливо для тих, хто в цьому не розбирається. Але з дотриманням певних кроків, процес може бути досить простим і зрозумілим.
Читать полностью
Продажа квартир в Одессе: практические советы и решения
# 24.08.23
# 140
Продажа собственной квартиры – ответственное решение, связанное со многими аспектами, включая финансовые, эмоциональные и юридические. Одесса как большой морской порт и туристический центр имеет свои
Читать полностью